Şehirler Arası Hasta Nakil

Şehirler Arası Hasta Nakil

Türkiye  geneli ? 0216 888 1 112?  nolu telefonumuzdan dan tarafımıza ulaşan Şehirlerarası Hasta Nakillerinde çağrı merkezi çalışanlarımız tarafından değerlendirilen hastamızın talebi doğrultusunda ambulansımız yönlendirilir .

Günümüzün artan sağlık ihtiyaçları doğrultusunda;hizmet yelpazesini  geniş tutan  firmamız gerek İstanbul’a nakillerde gerekse İstanbul dışından  İstanbul’a hasta nakillerinde tam  güvenlik  protokolü uygulamaktadır.  Hastamızın  tüm medikal ihtiyaçları  göz önüne alınarak gerekli lojistik planlama yapılmakta ve liyakatlı personeliyle size güvenilir bir transfer  sağlamaktadır.

Hastaya ulaşım esnasında gerekiyorsa ; tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, çağrı merkezi kanalıyla ulaştığı bilgiler ışığında hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını  destek vererek bu iş akışını bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir. 

 

TRN Ambulans Servisi ;  bu hizmetler yelpazesini TRN Assistance’n tüm Ttürkiye  genelinde ki güçlü  lojistik ve network  ağını kullanarak sağlamaktadır.