Hakkımızda

Hakkımızda

 TRN ; kurulduğu 2015 yılından itibaren ;müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Sağlık sektöründe seçkin ürün ve hizmet kompozisyonu çok sayıda sağlık ürünü ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan TRN ekonomiye katkı sağlamakta ve sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir.     

Sağlık Hizmetlerine bütünleşik anlayış içinde yaklaşan TRN  bu kapsam da  2021 yılı içerisinde  TRN  Ambulansla   oluşturmuş olduğu  üstün hizmet kalitesi ,donanımı ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye  başlamıştır. TRN Ambulans ülkemizin özel sağlık kuruluşlarından biri olup bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir.

Günümüzün artan sağlık ihtiyaçları doğrultusunda;yerinde sağlık ve acil durumları içeren hizmet kalemlerimizle hizmet yelpazesini  geniş tutarak  gerek bireysel  gerek kurumsal müşterilerimizin  taleplerine cevap vermekteyiz. 

Her biri yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek donanıma sahip TRN Acil Sağlık ambulansları, doktor, Paramedik ,Acil Tıbbi Teknisyen ve ilk yardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.