Uluslararası Hasta Nakli

Uluslararası Hasta Nakli

Son yıllarda ülkemiz  ekonomisi  gelişmekte ve büyümektedir. Ülkemiz turizm  konusunda büyük  ilerlemeler  kaydetmekte  ve her yıl  gelen turist sayısı  orantılı  olarak artmaktadır. Yine aynı şekilde  ülkemiz vatandaşları da dünyanın bir çok noktasına turisttik geziler gerçekleştirmektedirler. Tabi  bazen herşey planlandığı gibi gitmemekte  ve istemesekte  hem ülkemize  gelen diğer ülke vatandaşları ve hem de  yurt dışına giden vatandaşlarımız ani sağlık sorunları  ve beklenmedik olaylardan dolayı  sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır. TRN Ambulans Servisi  olarak size ve sevdiklerinizin  başına gelebilecek tıbbi gereksinimleri doğrultusunda daha donanımlı bir hastaneye transferini veya kendi ülkesine dönüş hizmetlerinin organizasyonunu planlı ve en hızlı bir şekilde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Dünyanın  hangi  noktasında olursanız olun  sizi sevdiklerinize kavuşturmak bizim işimiz. 

7/24 " 0216 888 1 112 "çağrı merkezimize gelen çağrı ile başlayan tıbbi tahliye operasyonu, Doktorumuzun hastanın klinik durumu ile ilgili hastane hekimleri ile yapılan görüşme ile start alır. 

Hasta veya yaralının ülkesine tahiye olana kadar olan tüm süreçler hesaplanarak yapılan tahliye işlemi, hastanın ülkesindeki yatağına ulaşması ile son bulur. Tüm süreçler ayrıntılı raporlanarak, hastanın sigorta şirketine ve/veya hastanın tedavisinin devam edeceği sağlık kuruluşuna ulaştırılır.

 

Uluslarası transfer ve anavatana dönüş organizasyonları TRN Ambulans Servisi ve TRN Assistance’n  deneyimli  personeli ve alt yapısı kullanılarak sağlanmaktadır.