Şehir İçi Hasta Nakil

Şehir İçi Hasta Nakil

İstanbul genelinde " 0216 888 1 112 "  nolu telefonumuzdan dan tarafımıza ulaşan sağlık çağrısı çağrı merkezimizde görevli doktor, paramedik ve acil tıbbi teknisyenleri tarafından karşılanır. Çağrı Merkezi çalışanlarımız tarafından değerlendirilen hastamızın talebi doğrultusunda ambulansımız yönlendirilir .

Hastaya ulaşım esnasında gerekiyorsa ; tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, çağrı merkezi kanalıyla ulaştığı bilgiler ışığında hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlayarak, bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir. 

Günümüzün artan sağlık ihtiyaçları doğrultusunda;yerinde sağlık ve acil durumları içeren hizmet kalemlerimizle hizmet yelpazesini  geniş tutarak  gerek bireysel  gerek kurumsal müşterilerimizin  taleplerine cevap vermekteyiz. Sadece ambulans hizmeti vermekle kalmayıp, evde ya da işyerinde tetkik, eve doktor tedavisi   ve sağlık personeli göndermek gibi hizmetleri de sunarak müşterilerimizin  her koşulda yanlarında olmaktayız.

 

 

 TRN Ambulans Servisi ;  bu hizmetler yelpazesini TRN Assistance  ile koordineli olarak vermektedir.