Uçakla Hasta Nakli

Uçakla Hasta Nakli

DÜNYA ÇAPINDA, SINIRSIZ HAVA AMBULANS HİZMETİ

Hava yolu ile hasta transferi konusunda sektöründe tecrübeli partnerle ile uçak ambulanslarla yapılan hasta transferlerinde hastanın durumuna uygun uzman doktor, acil hekimi, aneztezi teknisyeni, paramedik hemşirelerden oluşan ekip ve yoğun bakım cihazları temin eder. Kendisine ulaşan hasta raporlarını değerlendirerek gerekli görür ise önce hastanın bulunduğu şehre /ülkeye doktorunu göndererek konsültasyon yapar. Hastanın durumuna en uygun hastanenin tespiti ve yatış organizasyonu gerçekleştiren TRN Assistance hastanın yatağından gideceği hastaneye kadar tüm süreçte hastanın yanında olarak tüm süreçi  planlar.

 

TRN Uçak Ambulans

 

TRN ‘nin  anlaşmalı çözüm ortakları   dünya genelinde mevcut olup  haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir. Tüm uçaklar, son teknoloji tıbbi teknoloji ile tam donanımlıdır ve yüksek nitelikli sağlık personeli ile donatılmıştır, böylece tahliye edilmeye veya ülkelerine geri gönderilmeye ihtiyaç duyan hastaların mümkün olan en kısa sürede tedavi edilip nakledilmeleri sağlanır.

 

24 SAAT AKTİVASYON İÇİN HAZIR

TRN , dünya çapında, sınırsız bir hava ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastanın nerede yattığı önemli değil, TRN onu oradan hasta tarafından seçilen herhangi bir varış noktasına hava yoluyla ulaştıracaktır.

 

Bu Hizmet  TRN Asssistance  tarafından  sağlanmaktadır .